Cennik

Wypożyczalnia Samochodów Koszalin

Samochód1 dzień z limitem 200 km/dzień1-7 dni bez limitu8-14 dni bez limitu15-30 dni bez limitu1 miesiąc z limitem 3500km/m-cKaucja
Opel Corsa C70 / 60 (min. 3 dni)10090801200400
Opel Corsa D (diesel)80110100901400500
Chevrolet Aveo901201101001600500
Opel Corsa E1001301201101800500
Kia Cee'd (diesel)1301501401302400500
Opel Astra1201401301202200500
Renault Megane1201401301202200500
Kia Carens (diesel)1501701601502700700
Ford Galaxy1802102001903300700
    • Ceny za 1 dobę (pełne 24 godziny) wynajmu netto.
    • Samochody wypożyczamy osobom w wieku powyżej 21 lat posiadającym prawo jazdy od co najmniej roku.
    • Ubezpieczenia są wliczone w cenę najmu pojazdów. Paliwo we własnym zakresie.
    • Podstawienie lub odbiór pojazdu w granicach administracyjnych miasta Koszalin – dopłata 50,00 zł. Przy wynajmie na minimum 3 doby – bezpłatnie.
    • Obsługa w godzinach 17:00 – 8:00 oraz w soboty, niedziele i święta – dopłata 50,00 zł. Przy wynajmie na minimum 3 doby – bezpłatnie.
    • Wynajem długoterminowy negocjowany indywidualnie.
  • Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty.